Nibberittet

Vanlig renn

Arrangør Eidsdal IL Sted Geiranger
Dato 16.06.07
Plas Navn Klubb Slutt-tid Diff
Menn 16-19 år
1 Grebstad, Hervåg Alexande sykkylven syk 1:15:18
2 Wormsen Kristoffer Sommer Ullensaker ck 1:16:51 1:33
3 Risa Ole Johan Sykkylven sk 1:21:04 5:46
4 Christiansen Vetle Sjåsta Geilo IL Sykk 1:22:09 6:51
5 Borge Eirik Dramdal Svene IL 1:27:26 12:08
6 Ruud Nesheim Kristian Hønefoss ssk 1:28:21 13:03
7 Løkkeborg Tryg-arne Spirit of Sto 1:29:24 14:06
8 Lundanes Ivar Emblem IL 1:33:06 17:48
9 Græsdal Eivind Stranda sykke 1:34:22 19:04
10 Endresen Christoffer Nesset CK 1:40:58 25:40
11 Sunde Erlend FLORA CK 2:01:19 46:01
Menn 20-24 år
1 Pedersen Øystein Aladin Oil 1:29:04
2 Ulset Nils-erik TSK 1:29:08 0:04
3 Rusten Torgeir Geiranger IL 1:37:40 8:36
4 Tandstad Jo Andrè Sykkylven SK 1:42:51 13:47
Halbrendt Odd Magne Ikke-møt
Menn 25-29 år
1 Grytbakk Henrik TVK 1:17:57
2 Ihlen Stefan Ringnes BIL 1:34:02 16:05
3 Fremsæter Ove Skarbøvik IF 1:41:42 23:45
4 Bolstad Fredrik 1:42:04 24:07
5 Kragseth Stig 1:42:15 24:18
6 Pilskog Per Ove Kefirkamerata 1:54:19 36:22
Menn 30-39 år
1 Holme Alf Roger Eidsvoll Sykk 1:05:33
2 Sæther Jan Trondhjems VK 1:13:01 7:28
3 Karlstrøm Bård Olav tomrefjord il 1:17:36 12:03
4 Sæther Inge TVK 1:20:11 14:38
5 Birkeland Christian ÅOC 1:23:39 18:06
6 Drøpping Halvor Trollheimen s 1:24:55 19:22
7 Lindby Sjur Arne Ottadalen syk 1:25:38 20:05
8 Sesseng Knut Roger MOI 1:26:24 20:51
9 Helstad Dag Mera Lera MTB 1:26:49 21:16
10 Nesgård Arne Eidsfossen Sy 1:28:02 22:29
11 Galde Jonas Bøverdalen I. 1:28:51 23:18
12 Lauvstad Frode Ekornes B.I.L 1:29:42 24:09
13 Eik Gunnar Tomrefjord IL 1:29:58 24:25
14 Kvande Rune Trollheimen s 1:30:05 24:32
15 Gjeldvik Børge Axess BIL 1:30:12 24:39
16 Amdam Vidar IL Lauparen 1:30:50 25:17
17 Skjølsvold Lasse Trollheimen S 1:31:23 25:50
18 Rieder Christian BOC 1:31:39 26:06
19 Digernes Stig Roar 1:31:40 26:07
20 Karlstrøm Audun Tomrefjord IL 1:31:56 26:23
21 Bjåstad Bjørnar Seadrill BIL 1:33:49 28:16
22 Vik Alf Tomrefjord IL 1:35:38 30:05
23 Aanstad Hallonen Ørjan Rambøll - Lil 1:37:31 31:58
24 Storbråten Per-tore Rauma sykkelk 1:38:05 32:32
25 Øye Geir Åge Ørsta SK 1:38:43 33:10
26 Fiskerstrand André KRIK 1:40:14 34:41
27 Hovden Jan Einar 1:40:29 34:56
28 Stokke Kjetil 1:42:05 36:32
29 øvrelid Geir-kåre 1:43:39 38:06
30 Hjelle Ronny Lauparen I.L 1:43:51 38:18
31 Kjersem Trond Tomrefjord I. 1:44:06 38:33
32 Hellum Terje Linjebygg Off 1:45:11 39:38
33 Nærø Frank Ronny 1:46:21 40:48
34 Vestre Ståle Tomrefjord IL 1:46:55 41:22
35 Heggstad Olav Skanska/Lyngs 1:47:00 41:27
36 Bakkom Ole Petter Agresso BIL 1:47:10 41:37
37 Eide Jan Kåre Eidsdal IL 1:47:52 42:19
38 Græsdal Stian Stranda sykke 1:47:54 42:21
39 Hageløkken Per 1:48:30 42:57
40 Oksavik Andre 1:48:46 43:13
41 Andersson Mats Falu CK. Sver 1:48:50 43:17
42 Nobrant Per Mera Lera MTB 1:48:53 43:20
43 Engkrog Gunnar Ferdahaugen t 1:49:37 44:04
44 Opstad Karstein Midsund Idret 1:50:34 45:01
45 Birkeland Roger 1:51:40 46:07
46 Kili Steinar 1:54:17 48:44
47 Nøsen Kjetil Hjelset Fram 1:57:26 51:53
48 Aasen Benny Skanska 1:59:07 53:34
49 Skaar Rune K Langevåg 1:59:17 53:44
50 Lea Pål Alexander Klinikk for M 2:01:35 56:02
51 Carlberg Henrik Mera Lera MTB 2:06:14 1:00:41
52 Langdal Ole Ekornes BIL 2:06:33 1:01:00
53 Olsvik Ole Jørgen 2:07:28 1:01:55
54 Kynø Ola-bjarne ekornes sk. 2:08:37 1:03:04
55 Hjelle Jørn Ove IL Lauparen 2:09:47 1:04:14
56 Fæste Christian 2:11:27 1:05:54
57 Bjørnestad Per Inge 2:13:11 1:07:38
58 Albertsen Andor 2:17:28 1:11:55
59 Helset Nils Anders Ørsta Sykkelk 2:18:51 1:13:18
60 Tjervåg Geir Ulstein Sykke 2:19:03 1:13:30
61 Dyb Roy Even Sykkylven CK 2:21:34 1:16:01
62 Hermansen Jørn Mountain moro 2:21:37 1:16:04
63 Bolstad Lars Rune 2:25:22 1:19:49
64 Bjerkan Svein-erik Telenor BIL 2:25:26 1:19:53
65 Olsbu Anders Mountain Moro 2:25:39 1:20:06
66 Bjørkavåg Sveinung FiskarstrandI 2:32:14 1:26:41
67 Hammerås Jan-Ove 2:32:27 1:26:54
68 Kristiansen Tommy Mountain Moro 2:32:37 1:27:04
69 Hallberg Frank Nylander Spor 2:40:08 1:34:35
70 Hoff Helge Helsem 2:40:16 1:34:43
Breivik Ottar Andre Brunvoll BIL Ikke-møt
Kristoffersen Tor Molde Ikke-møt
Danielsen Odd-harald Solavåg Ikke-møt
Lauritsen Trond Ikke-møt
Lund Tore Eidsvoll CK Mangler
Menn 40-44 år
1 Brun Kjell Ivar Ottadalen SK 1:15:11
2 Kolstad Frode Molde & Omegn 1:15:57 0:46
3 Eide Kjetil Eidsfossen Sy 1:23:23 8:12
4 Pedersen Paul Ivar Stranda SK 1:25:40 10:29
5 Tellefsen Christen Ottadalen SK 1:27:39 12:28
6 Myrum Rolv Otta il 1:29:44 14:33
7 Pettersen Tore Molde og omeg 1:30:00 14:49
8 Solli Lars Peder trollheimen s 1:32:25 17:14
9 Trodal Ole Arnt bæverfjord i 1:32:29 17:18
10 Vangen Roger Stranda Sykke 1:32:34 17:23
11 Sørås Trond Stordal 1:33:57 18:46
12 Roska Helge Eidsfossen sy 1:34:12 19:01
13 Håberget Ingvald JH-sykkel 1:35:52 20:41
14 Øvrebust Pål Bjørn Stordal IL 1:36:31 21:20
15 Grønningsæter Jarle 1:37:39 22:28
16 Kalvatn Johnny Ørsta sk 1:38:22 23:11
17 Lyngstad Stig Oddvar Lyngstad IL 1:38:31 23:20
18 Orheim Frank Stranda sykke 1:39:39 24:28
19 Eliassen Ingvar Ola Stranda Sykke 1:39:49 24:38
20 Holstad Bjørn Oskar ulstein sykke 1:41:58 26:47
21 Torset Jan Inge Molde og Omeg 1:43:10 27:59
22 Sagli Jo Sykkylven syk 1:45:56 30:45
23 Munch-søegaard Geir FolloSK 1:49:33 34:22
24 Finnøy Terje TIL Sykkel 1:51:13 36:02
25 Jakobsen Geir Malvik IL 1:51:23 36:12
26 Grønningsæter Even Ørskog IL 1:53:22 38:11
27 Mogstad Ola Trollheimen S 1:53:23 38:12
28 Eide Vidar Eidsfossen Sy 1:53:45 38:34
29 Oskarsson Veine Mera Lera MTB 1:56:02 40:51
30 Kylling Leif SMIL 1:56:35 41:24
31 Storhaug Bjørn Olaf Molde cyklekl 1:57:52 42:41
32 Trygstad Steinar Rambøll Norge 1:58:19 43:08
33 Ness Oddgeir 2:00:31 45:20
34 Høyberg Terje Skeidar 2:01:23 46:12
35 Nymark Frank Sogn Cykleclu 2:02:03 46:52
36 Ose Terje 2:08:59 53:48
37 Festø Roger RBIL 2:10:44 55:33
38 Mjeltevik Geir EKORNES BIL 2:20:56 1:05:45
39 Bjørnestad Kjell Arve Sykkylven IL 2:22:29 1:07:18
40 Kristoffersen Geir Team Reisesju 2:36:16 1:21:05
41 Sjøhagen Jomar 2:40:17 1:25:06
Thorn Torgeir Axess BIL Ikke-møt
Bjørnstad Scott Axess Ikke-møt
Vik Stein Hovdebygda IL Ikke-møt
Menn 45-49 år
1 Trønnes Olav Ottadalen SK 1:15:09
2 Trønnes Erik Ottadalen Syk 1:25:28 10:19
3 Kjørren Kjell Rune Ottadalen Syk 1:28:49 13:40
4 Thorkildsen Rolf Erik Sperre 1:31:08 15:59
5 Verpeide Geir Erik Stranda Sykke 1:32:41 17:32
6 Hungnes Sverre Stranda SK 1:33:42 18:33
Mjeltevik Arild Sykkylven SK 1:33:42 18:33
8 Sørlie Terje Vinstra IL 1:34:17 19:08
9 Bakkebø Anders Åheim IL 1:34:21 19:12
10 Ramsdal Dagmund FLORA C K 1:35:43 20:34
11 Endre Brekkhus Rauma SK 1:37:13 22:04
12 Bergseth Bjørn Molde & Omegn 1:37:29 22:20
13 Grothe Josef Ottadalen syk 1:39:03 23:54
Lillebråten Arild Ottadalen Sk 1:39:03 23:54
15 Mørland Andreas Axess BIL 1:40:02 24:53
16 Pettersen Steinar NVE-BIL 1:41:35 26:26
17 Opsvik Knut Helge Stranda Sykke 1:42:10 27:01
Lorentzen Finn MOLDE OG OMEG 1:42:10 27:01
19 Båtnes Ronald Ferdahaugen S 1:42:44 27:35
20 Enevoldsen Harald Glitre offroa 1:44:01 28:52
21 Hatlebakk Kjell Bjørn Ulstein og om 1:44:06 28:57
22 Arlov Thor Bjørn 1:45:09 30:00
23 Gjerde Helge Rolls-Royce M 1:46:40 31:31
24 Kursetgjerde Kjell 1:46:43 31:34
25 Oterhals Inge Arild Skanska BIL 1:47:31 32:22
26 Talset Geir Skåla IL 1:48:47 33:38
27 Vassbotn Tore Stranda Sykke 1:49:23 34:14
28 Ødegård Arne Ottadalen sk 1:49:53 34:44
29 Vasset Kjell Arne 1:51:52 36:43
30 Holen Paul Ottadalen SK 1:54:33 39:24
31 Fure Torbjørn National Oilw 1:54:47 39:38
32 Bråten Trond RAMBØLL Norge 1:55:59 40:50
33 Repvik Johnny stranda sykke 1:56:54 41:45
34 Lunde Steinar 2:05:36 50:27
35 Rønneberg Frode Eidsdal I.L. 2:15:58 1:00:49
36 Monsås John Egil Axess 2:16:05 1:00:56
37 Langseth Erik Sperre 2:17:18 1:02:09
38 Rønneberg Oddbjørn 2:22:31 1:07:22
39 Eggen Leif Harald Sperre 2:25:14 1:10:05
40 Sylte Idar Privat 2:50:47 1:35:38
Wille Roar Stranda Sykke Ikke-møt
Edvardsen Erik Eidsvoll ck Ikke-møt
Vik Oddbjørn N. HABIL Ikke-møt
Haugerud Erling ASKER CK Forfall
Menn 50-54 år
1 Eide Dag-arne Eidsfossen Sy 1:26:38
2 Ihlen Johnny Ceres/Primula 1:28:16 1:38
3 Røssum Knut Rambøll BIL, 1:33:31 6:53
4 Sviggum Reidar Bøye Sogn CK 1:34:06 7:28
5 Ringdal Andreas Molde og Omeg 1:34:14 7:36
6 Sandal Geir Spjelkavik 1:36:40 10:02
7 Djupvik Jan Helge Ulstein og om 1:39:41 13:03
8 Hansen Trond-Steinar Ørsta Sykkelk 1:40:15 13:37
9 Hole Torstein ÅOC 1:44:02 17:24
10 Kjell-vidar Flisnes Å.O.C 1:44:09 17:31
11 Wilkens Jonas Skåla 1:50:09 23:31
12 Ulstein Lindor Ulstein og om 1:51:39 25:01
13 Matre Jan Ålesund og Om 1:52:27 25:49
14 Ingjerd Arnfinn Ulstein Sykke 1:56:51 30:13
15 Almås Karsten Ålesund kommu 1:58:24 31:46
16 Midtun Rune Sperre 1:59:48 33:10
17 Pettersen Vidar ulstein og om 1:59:59 33:21
18 Indergaard Geir ÅoC 2:00:08 33:30
19 Flaate Frode ÅOC 2:02:37 35:59
20 Jøsok Geir Ulstein og Om 2:03:32 36:54
21 Ødegård Hans Ottadalen sk, 2:07:57 41:19
22 Vikan Rolf Arne Bud IL 2:19:16 52:38
23 Holm Roar Hydro 2:40:35 1:13:57
Harstad Gunnar Oppstryn IL Ikke-møt
Sætre Frode Rauma sykkel Ikke-møt
Nordnes Anders Kr Ottadalen Syk Ikke-møt
Sæteråsen Hasse J/H Sykkel Forfall
Menn 55-59 år
1 Skjelbostad Sverre Rauma ck 1:28:21
2 Telneset Svein Harald Savalen S.K. 1:31:06 2:45
3 Bronken Lars Savalen Sykke 1:32:37 4:16
4 Loe Tore Stranda sykke 1:34:38 6:17
5 Holen Ola Dombås IL 1:39:33 11:12
6 Hole Asbjørn Ulstein og Om 1:45:00 16:39
7 Grytbakk Rolf Ottadalen Syk 1:52:58 24:37
8 Kjersem Arnt Rauma Sykkelk 1:57:06 28:45
Limstrand Hallgeir Ålesund og Om 1:57:06 28:45
10 Sandvik Arnljot Sykkylven SK 2:13:44 45:23
11 Bjerregård Erling Hydro 2:19:05 50:44
12 Stormyr Kristian Rolls-Royce 2:21:50 53:29
13 Grimstad Arild 2:23:55 55:34
14 Ringstad Torgeir 2:34:23 1:06:02
Ingebrigtsen Johnny Ikke-møt
Menn 60-64 år
1 Hansen Ole-petter Ottadalen syk 1:29:19
2 Kjersem Oddvar Tomrefjord IL 1:42:25 13:06
3 Hareide Modolf engesetdal il 1:45:29 16:10
4 Holstad Rolv Terje Ulstein og Om 1:53:29 24:10
5 Bjåstad Sverre Hareid IL 2:04:08 34:49
6 Sæther Johan Øvre Surnadal 2:06:01 36:42
7 Vestre Svein Tomrefjord IL 2:11:41 42:22
8 Morsund Norvald 2:35:43 1:06:24
Galde Olav J Bøverdalen I. Ikke-møt
Harkjerr Bjørn Harald Hareid I L Ikke-møt
Menn 65-69 år
1 Hjelle Per Ørsta Sykkelk 2:00:18
2 Ranvik Asbjørn Rolls-Royce 2:33:28 33:10
Menn 70-74 år
1 Chiodera Jørgen boc 1:54:41
Menn 75+ år
1 Oksavik Kåre Hareid IL 2:28:07
2 Røkke Normann Molde CK 2:38:29 10:22
Menn racersykkel
1 Larsen Tom Frøy 1:05:33
2 Johnsen Lars Kristian Eidsvoll Sykk 1:08:28 2:55
3 Johansen Mikael FlorøCK 1:08:52 3:19
4 Breen Vegard Eidsvoll Sykk 1:08:56 3:23
5 Espeland Magnus Nesse CK 1:09:43 4:10
6 Rønneberg Geir Åge Team Anton Sport/SK Rye 1:10:16 4:43
7 Linga Per Steinar Ekornes B.I.L 1:16:47 11:14
8 Mork Svein Olav Ottadalen CK/ 1:16:49 11:16
9 Godø Vegard Spirit of Sto 1:23:00 17:27
10 Helsem Eirik Andrè Stranda Sykke 1:23:39 18:06
11 Bjekvik Svein Erik ÅOC 1:24:24 18:51
12 Vegsundvåg Rune Ceres 1:27:51 22:18
13 Mikkelsen Terje Brumunddal SK 1:28:32 22:59
14 Husøy Elias Rød Molde CK 1:31:03 25:30
Rød Kjetil Molde CK 1:31:03 25:30
16 Olsen Kim Sindre Langevåg 1:33:33 28:00
17 Villacarillo Josuah Harding IL Sy 1:35:01 29:28
18 Nevstad Martin Notøy Ulstein Sykke 1:36:53 31:20
19 Westerås Svein-inge Geiranger IL 1:39:16 33:43
20 Vinje Jon Erlend Geiranger IL 1:40:01 34:28
21 Johannessen Håkon MOI 1:41:46 36:13
22 Røyset Hans Jostein Hareid IL 1:42:20 36:47
23 Gausemel Lars Hornindal 1:50:39 45:06
24 Bjørdal Øystein IL Lauparen 1:53:48 48:15
25 Skorpen Johannes Pulsen 1:54:38 49:05
26 Vestre Oddgeir IL Lauparen 1:55:58 50:25
27 Rotevatn Arne Ørsta Sykkelk 1:56:11 50:38
28 Løvoll Jon Kåre Eidsdal IL 1:59:15 53:42
29 Skorpen Atle ØYER 2:00:32 54:59
30 Bjørdal Hallgeir IL Lauparen 2:00:39 55:06
31 Seljeset Odd Tore Hornindal 2:01:02 55:29
32 Lødøen Steinar Hornindal IL. 2:04:40 59:07
33 Dyrkorn Arne il lauparen 2:14:34 1:09:01
34 Sjåstad Egil ulstein og om 2:34:06 1:28:33
Ola Inge Drøpping Nesset ck eli Ikke-møt
Framnes Stig Rune CK ValdresEks Ikke-møt
Brunsvik Mikael Nesset CK Eli Ikke-møt
Ulset John Ola Trollheimen S Forfall
Kvinner 16-19 år
1 Solemdal Synnøve Tingvoll IL 1:51:00
Kvinner 20-24 år
1 Monsås Line NTNUI 1:31:44
2 Fannemel Eline Hornindal IL 1:57:00 25:16
Kvinner 25-29 år
1 Monsås Therese Axess 1:52:15
2 Tafjord Siv Kristin Eidsdal IL 2:13:27 21:12
Kvinner 30-39 år
1 Harstad Frid Fuji Team 1:27:56
2 Warland Randi SK Rye 1:34:28 6:32
3 Røyrhus Brita Stranda Sykke 1:49:23 21:27
4 Otterlei Therese J/H Sykkel 1:58:03 30:07
5 Myklebust Hege Anita Studio Eid 1:58:42 30:46
6 Fossheim Trude Blankholm 2:07:04 39:08
7 Arntzen Eva K Sykkylven SK 2:07:36 39:40
8 Berge Siv Grethe Ulstein omeng 2:07:44 39:48
9 Koppang Lisbeth Stranda Sykke 2:08:03 40:07
10 Nordgaard Trude 2:27:07 59:11
11 Hallberg Gyda Nylander Spor 2:40:17 1:12:21
12 Bjørkavåg Tove Margrete Sparebanken M 2:45:50 1:17:54
13 Johnsen Bente ekornes b.i.l 3:54:43 2:26:47
14 Nordhaug Anne Mette ekornes b.i.l 3:54:44 2:26:48
Kvinner 40-44 år
1 Lersveen Tove Stranda SK 1:46:27
2 Senderud Inger JH-sykkel 2:01:49 15:22
3 Heltne Marit Stranda Sykke 2:24:09 37:42
4 Flem Bente Geiranger IL 2:28:54 42:27
Krøvel Liv Kari Hovdebygda IL Ikke-møt
Kvinner 45-49 år
1 Longva Rigmor 1:56:25
2 Vike Sissel 2:27:59 31:34
3 Rise Synnøve 3:00:35 1:04:10
Kvinner 50-54 år
1 Gjerde Tove Geiranger IL 2:17:45
2 Ringstad Kari Janne 2:33:50 16:05
Kvinner 55-59 år
1 Bjåstad Bodil 2:11:39
Ytredal Coby eidsdal il Ikke-møt
Kvinner racersykkel
1 Trønnes Hanne Ottadalen SK 1:26:09
2 Fredriksen Marit Stokmarknes I 1:29:34 3:25
3 Trønnes Mari Ottadalen Syk 1:48:05 21:56
Alge Timing Norge AS Tlf: 5652 9820
Resultatservice: ALGE-Langrenn Postboks 371 Fax: 5652 9821
5702 VOSS E-post: salg@alge-timing.no